Jak nás najdete

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Centrum informatizace a výpočetní techniky se nachází v areálu Západočeské univerzity v Plzni v městské části Bory na adrese Univerzitní 22.

Mapa boryHD civenka.png

Obsah

Sídlo CIV a hlavní pracoviště HelpDesk Bory

Na našem centrálním pracovišti vyřidíte veškeré uživatelské požadavky. Na stejné adrese sídlí vedení CIV a většina oddělení.

Cesta areálem ZČU

Vejděte hlavním vchodem do budovy Fakulty aplikovaných věd a Fakulty strojní, hned za vrátnicí zabočte vpravo a pokračujte asi 150m stále rovně až projdete zaskleným nadzemním mostem do budovy UI. Pak přijdete přímo k pracovišti HelpDesku. Kancelář vedení CIV je v téže budově o patro níže, ostatní oddělení jsou ve vyšších patrech budovy.

Cesta z vlakového nádraží

Z vlakového nádraží nastupte na městskou hromadnou dopravu, tj. na tramvaj č.1. (směr Bolevec) nebo č.2. (směr Skvrňany) a jeďte do zastávky Solní ulice. Zde přejdete vlevo do asi 50m vzdálené přestupní stanice Sady pětatřicátníků a nastupte do tramvaje č.4 směr Bory, kterou dojedete do koněčné stanice. Přejdete na nedalekou zastávkuMHD a nastoupíte do autobusu č.30 nebo č.24, který vás doveze k nám, výstupní zastávka je Západočeská univerzita.

Cesta z autobusového nádraží

Z autobusového nádraží nastoupíte do autobusu č.41 a dojedete do zastávky Sady pětatřicátníků, zde přestoupíte na tramvajovou linku č.4 směr Bory a dojedete na konečnou zastávku. Přejdete na nedalekou zastávku MHD a nastoupíte do autobusu č.30 nebo č.24, který vás doveze k nám. Výstupní zastávka je Západočeská univerzita.

Cesta autem od dálnice D5

Vyjeďte na výjezdu 80, dojedete přímo k areálu univerzity.

Pěšky z konečné stanice č.4

Podle mapky zde. Vystoupíte na konečné tramvaje č.4. a vydáte se směrem do Kaplířovy ulice, půjdete po pravé straně pořád rovně až přejdete lávku pro pěší a vejdete do areálu ZČU.

Přístup pro zásobování

je ze zadní části univerzitního areálu, přístup z ulice U letiště, viz. mapa. Při příjezdu k budově CIV dbejte zvýšené opatrnosti, v současnosti probíhá v této části areálu nové stavba budovy knihovny a v prostoru se pohybuje těžká stavební technika.

Pracoviště HelpDesk Husova

Toto odloučené pracoviště se nachází v centru města v Husově ulici č.11, naproti České národní bance. Sídlo zde má Fakulta ekonomická. HelpDesk sídlí ve 3.patře v místnosti HJ306. Foto budovy

Cesta z vlakového nádraží

Z vlakového nádraží nastupte na městskou hromadnou dopravu, tj. na tramvaj č.1 nebo č.2. a jeďte do zastávky Solní ulice. Zde přejdete vlevo do asi 50m vzdálené přestupní stanice Sady pětatřicátníků

Cesta z autobusového nádraží

Nastoupíte do autobusu č.41 směr Vinice a pojedete pouze jednu zastávku do stanice Divadlo J.K.Tyla.

Pracoviště HelpDesk Klatovská

Na adrese Klatovská 51, najdete naše třetí pracoviště v místnosti KL204b. Foto budovy

Cesta z vlakového nádraží

Z vlakového nádraží nastupte na městskou hromadnou dopravu, tj. na tramvaj č.1 nebo č.2. a jeďte do zastávky Solní ulice. Zde přejdete vlevo do asi 50m vzdálené přestupní stanice Sady pětatřicátníků a nastoupíte do tramvaje č.4 směr Bory. Výstupní zastávka je Chodské náměstí.

Cesta z autobusového nádraží

Z autobusového nádraží nastoupíte do autobusu č.41 a dojedete do zastávky Sady pětatřicátníků, zde přestoupíte na tramvajovou linku č.4 směr Bory. Výstupní zastávka je Chodské náměstí. Zde přejdete na levou stranu a dáte se podél Klatovské ulice asi 100m směrem Bory.

Jízdní řády a další odkazy

Najděte si spojení:

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje