Nákup ICT

Z Support
Přejít na: navigace, hledání

Vysoutěženy byly pracovní stanice HP Compaq 8200 Elite (ve variantě Desktop a Minitower), notebooky Dell Latitude (modely E5430, E5530, E6330 a E6530), tablety Apple iPad (WIFI 32GB, 4G 32GB a 4G 64GB) a Asus EEE PAD (TF300T 32GB a varianta s 3G modulem).

Novinkou jsou pak notebooky značky Apple. Jsou to Apple MacBook Air 13" (základní varianta a varianta s diskem HDD 256GB SSD) a Apple MacBook Pro 15" (základní varianta a dvě varianty s větším diskem a lepší grafickou kartou) + příslušenství. Naleznete tu i Ultrabook HP Folio 13 s příslušenstvím.

Další novinkou je, že na webového konfigurátoru naleznete i tiskárny značky OKI v několika variantách a s příslušenstvím. Pokud potřebujete velké kopírovací stroje, tak ty najde zde.

A poslední novinkou je nákup příslušenství k PC a NTB. Například flashdisky, webkamery či čtečky karet.

Další kategorií ICT jsou velké kopírovací stroje, které vyhrála firma Minolta. Pro nákup kopírovacích strojů přejděte na nabídku kopírovacích strojů.


Obsah

Postup objednávání a další informace

 • Zvolte sestavu a konfiguraci na webovém konfigurátoru, v případě kopírovacích strojů nabídka kopírovacích strojů.
 • Vytiskněte si zvolenou konfiguraci (tisk se objeví košíku nebo jako vyskakovací okno, v tom případě klikněte na stránku pravým tlačítkem myši a zvolte tisk)
 • Podklady dodejte paní Ing. Marii VALIŠOVÉ (tel: 377 63 1307; email: valisova@sra.zcu.cz) na SRA


 • Dodání Vámi objednaného zboží je do 10 dnů (tiskárny 2dny) od doručení písemné objednávky ze strany rektorátu ZČU do dodavatelské společnosti. Před dovozem zboží budete informováni, proto prosím uvádějte na univerzitní objednávce jméno a telefonní číslo kontaktní osoby pro převzetí objednaného zboží.
 • Pozor! Při objednávání musí žadatel brát v úvahu, jaké má k dispozici finanční zdroje (zejména pokud se jedná o granty, projekty atd.). Pokud má k dispozici investiční zdroje, může objednat pouze PC (NB) s pořizovací cenou vyšší než 40.000,-Kč. Pokud má k dispozici neinvestiční zdroje, může objednat PC (NB) s pořizovací cenou menší než 40.000,-Kč.


Stolní počítače (PC)

PC sestavy se dají vybrat ze dvou druhů. Jde o stejné modely, ovšem v různém provedení šasí. Můžete si vybrat jak provedení Desktop, tak provedení Minitower. Rozdíl mezi nimi dobře poznáte na tomto ilustračním obrázku - Desktop je vlevo.

Notebooky

Notebooky se dají vybírat ze 4 základních druhů. Ve VŘ byl požadavek na notebook z kategorie home (DELL Latitude E5430 a 5530) a enterprise (Latitude E6330 a Latitude E6530). Kategorie se od sebe liší hlavně výkonem.

MacBooky

Na výběr jsou dvě základní varianty Apple MacBooku s velikostí úhlopříčky monitoru 13" a 15". Tyto základní varianty lze koupit v rozšířené formě s větším diskem a u 15" varianty pak i s lepší grafickou kartou a větší operační pamětí.

Ultrabooky

V této nové kategorii notebooků lze najít zatím jen jeden model a to HP Ultrabook Folio 13 s příslušenstvím.

Tiskárny

Ve výběrovém řízení na tiskárny vyhrála značka OKI v několika variantách.

Kopírky

Kategorii velkých kopírovacích strojů vyhrála firma Minolta.

Tablety

Tablet je možné vybrat ze čtyř druhů. Požadavky VŘ byly na variantní operační systém a dva typy podle velikosti uložného prostoru (flash paměti). Je tedy možné vybírat z těchto typů:

 • OS: iOS
  • APPLE iPad WIFI 32GB, ve dvou barevných provedeních
  • APPLE iPad WIFI 4G 32GB, 3G, ve dvou barevných provedeních
  • APPLE iPad WIFI 4G 64GB, ve dvou barevných provedeních
 • OS: Android
  • ASUS EEE PAD Transformer TF300T 32GB, ve dvou barevných provedeních
  • ASUS EEE PAD Transformer TF300T 3G 32GB, ve dvou barevných provedeních

+ příslušenství

Příslušenství k PC a NTB

Nákup příslušenství k PC a NTB. Například flashdisky, webkamery či čtečky karet.

Reklamace

Budete-li mít nějaký problém se zakoupenou výpočetní technikou, kontaktujte HelpDesk nebo přímo kontaktní osobu. Tou je Ing. Pavel Šimek, tel. 2848, UI418.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje