Soubor:Seznámení s IS-STAG 2005.pdf

Z HelpDesk
Verze k tisku již není podporovaná a může obsahovat chyby s vykreslováním. Aktualizujte si prosím záložky ve svém prohlížeči a použijte prosím zabudovanou funkci prohlížeče pro tisknutí.

Seznámení_s_IS-STAG_2005.pdf(velikost souboru: 2,54 MB, MIME typ: application/pdf)

Informační systém studijní agendy IS/STAG představuje aplikaci, která dnes zabezpečuje veškeré evidence týkající se studenta, studijních programů, studijních oborů, studijních plánů, předmětů, rozvrhovaných akcí, zápisů studentů na předměty, zápisů studentů na rozvrhové akce, zápisů studentů na zkoušky, studentů - uchazečů (přijímací řízení), studentů - absolventů (vystavování závěrečných dokumentů), matriky studentů, evaluace (sledování kvality) studia.

Aplikace IS/STAG je vyvíjena na ZČU nad databázovým systémem Oracle a kromě ZČU ji používá několik dalších vysokých škol v České republice. Studijní agenda (jako program) je nasazena především v učebnách, ale k nejčastěji používaným funkcím je umožněn i přístup přes internet pomocí webového prohlížeče.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časRozměryUživatelKomentář
současná8. 2. 2006, 16:56 (2,54 MB)Svamberg (diskuse | příspěvky)Informační systém studijní agendy IS/STAG představuje aplikaci, která dnes zabezpečuje veškeré evidence týkající se studenta, studijních programů, studijních oborů, studijních plánů, předmětů, rozvrhovaných akcí, zápisů studentů

Tento soubor používají následující 2 stránky: