Pracoviště HelpDesku

Z Support
Přejít na: navigace, hledání
campus-bory1sipka

Pracoviště HelpDesku CIV jsou pro vás centrálním místem, kam se obracíte se svými problémy, a proto řeší záležitosti nejrůznějšího druhu. Níže jsou vyjmenovány pouze nejčastější úkony:

Kde nás najdete?

  1. Primární sídlo HelpDesku CIV je v budově Informačního centra (Univerzitní 20, Plzeň), místnost UI205. Budova UI stojí na pravém konci (při pohledu od zastávky MHD) hlavního bloku budov kampusu. Zde se v pracovní době řeší všechny problémy uživatelů.
  2. V budově HJ (Husova 11, Plzeň) naleznete pracoviště HelpDesku v místnosti HJ306. Zde se ve večerních hodinách řeší omezený okruh problémů. Nelze například skládat zálohy na tisky, vracet JIS karty a obnovovat osobní cetifikáty u čipových karet.
  3. V budově KL (Klatovská 51, Plzeň) naleznete pracoviště HelpDesku v místnosti KL204b. Zde se ve večerních hodinách řeší omezený okruh problémů. Nelze například skládat zálohy na tisky, vracet JIS karty a obnovovat osobní cetifikáty u čipových karet.
  4. V Chebu naleznete detašované pracoviště HelpDesku CIV v budově knihovny FEK, místnost CD250. Toto pracoviště vyřizuje pouze záležitosti týkající se založení konta a změny hesel.

Provozní doba

  • Hlavní pracoviště HelpDesku (UI205) je v pracovní dny otevřeno v čase 7:00 - 21:00.

Služba Helps 7:00 - 17:00.

  • Pracoviště HJ306 je v pracovní dny otevřeno v časech 8:00 - 15:00.

Služba Helps 10:00 - 14:00 a v 17:00 - 21:00. Ve večerních hodinách zde nelze skládat zálohy na tisk, nastavovat nova hesla, vracet JIS karty a obnovovat osobní cetifikáty u čipových karet.

  • Pracoviště KL204b je v pracovní dny otevřeno v časech 8:00 - 15:00.

Služba Helps v 18:00 - 20:00. Ve večerních hodinách zde nelze skládat zálohy na tisk, nastavovat nova hesla, vracet JIS karty a obnovovat osobní cetifikáty u čipových karet.

  • O prázdninách je upravená doba provozu. Prosím vezměte na vědomí, že během provozní doby se operátor může krátkodobě vzdálit, například na kotrolu učeben.

Při osobních návštěvách žádáme studenty, aby měli připravenou kartu JIS a znali své uživatelské jméno. Bohužel na tomto místě musíme připomenout i dodržování základních pravidel slušnosti, na což se často zapomíná.

Osobní nástroje
Jmenné prostory

Varianty
Zobrazení
Akce
Kdo jsem
Navigace
Často hledaná témata
Nástroje